User Agent Class (8.x-6.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Exclude
id: Kecualikan

en: Selected
id: Terpilih

en: Custom
id: Tersuai

en: Class
id: Kelas

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: About
id: Tentang
