User Agent Class (8.x-6.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Label
lt: Etiketė

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Custom
lt: Savitas

en: Class
lt: Klasė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: About
lt: Apie
