User Agent Class (8.x-6.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Label
cs: Popisek

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Selected
cs: Vybráno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Class
cs: Třída

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: About
cs: Popis

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
