User Agent Class (8.x-6.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Label
it: Etichetta

en: Exclude
it: Escludi

en: Selected
it: Selezionato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Class
it: Classe

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: About
it: Informazioni
