User Agent Class (8.x-6.2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Label
ja: ラベル

en: Exclude
ja: 除外

en: Selected
ja: 選択済み

en: Custom
ja: カスタム

en: Class
ja: クラス

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: User Agent
ja: ユーザエージェント

en: About
ja: アバウト

en: User agent
ja: ユーザエージェント
