User Agent Class (8.x-6.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Label
ku: پێناس

en: Selected
ku: هەڵبژێرراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: About
ku: دەربارە
