User Agent Class (8.x-6.2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Label
lv: Etiķete

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: About
lv: Par

en: User agent
lv: Lietotāja aģents
