User Agent Class (8.x-6.21) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Label
bs: Oznaka

en: Exclude
bs: Isključi

en: Selected
bs: Odabrano

en: Custom
bs: Prilagođen
