User Agent Class (8.x-6.21) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Label
sv: Etikett

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Selected
sv: Vald

en: Custom
sv: Anpassad

en: Class
sv: Klass

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: About
sv: Om
