User Agent Class (8.x-6.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: ID
az: İD

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Selected
az: Seçildi

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: About
az: Haqqında
