User Agent Class (8.x-6.21) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Label
es: Etiqueta

en: Exclude
es: Excluir

en: Selected
es: Seleccionado

en: Custom
es: Personalizado

en: Class
es: Clase

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: User Agent
es: Agente de usuario

en: About
es: Acerca de

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
