User Agent Class (8.x-6.21) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Label
he: תווית

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Custom
he: מותאם

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: About
he: אודות

en: User agent
he: סוכן המשתמש
