User Agent Class (8.x-6.21) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Label
hr: Oznaka

en: Exclude
hr: Isključi

en: Selected
hr: Odabrano

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: About
hr: Opis
