User Agent Class (8.x-6.21) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Label
km: ស្លាក

en: Selected
km: បាន​ជ្រើស

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: About
km: អំពី
