User Agent Class (8.x-6.21) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Label
nn: Etikett

en: Selected
nn: Valgt

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Class
nn: Klasse
