User Agent Class (8.x-6.21) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Selected
vi: Được chọn

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Class
vi: Lớp

en: User Agent
vi: Trình dùng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Device
vi: Thiết bị
