User annex (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Active
et: Aktiivne

en: File name
et: Faili nimi

en: Directory
et: Kataloog

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: User name
et: Kasutajanimi

en: User status
et: Kasutaja staatus

en: About
et: Programmist

en: Difference
et: Erinevused

en: Whether the user is active or blocked.
et: Kas kasutaja on aktiveeritud või blokeeritud.
