User annex (1.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Active
ka: აქტიური

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Directory
ka: დირექტორია

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: User status
ka: მომხმარებლის სტატუსი
