User annex (1.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Active
km: សកម្ម

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: About
km: អំពី
