User annex (1.0.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: User
ar: المستخدم

en: Active
ar: نشط

en: File name
ar: اسم الملف

en: Directory
ar: الدليل

en: Blocked
ar: ممنوع

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: About
ar: حول
