User annex (1.0.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Directory
kn: ಕಡತಕೋಶ

en: Blocked
kn: ನಿರ್ಬಂಧಿಸಲಾದ

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: About
kn: ಕುರಿತು
