User annex (1.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: User name
ps: کارن نوم

en: About
ps: په اړه
