User annex (1.0.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Active
sl: Aktiven

en: Blocked
sl: Blokiran

en: About
sl: O modulu
