User annex (1.0.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: User
sv: Användare

en: Active
sv: Aktiv

en: File name
sv: Filnamn

en: Directory
sv: Katalog

en: Blocked
sv: Spärrad

en: User name
sv: Användarnamn

en: File format
sv: Filformat

en: About
sv: Om

en: User id
sv: ID för användare

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Difference
sv: Skillnad

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args
