User annex (1.0.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: User
be: Карыстальнік

en: Active
be: Актыўна

en: File name
be: Імя файла

en: Blocked
be: Заблакавана

en: About
be: Аб
