User annex (1.0.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Active
nn: Aktiv

en: Blocked
nn: Blokkert
