User annex (1.0.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник
