User annex (1.0.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: Blocked
ug: توسۇش

en: About
ug: ھەققىدە
