User annex (1.0.2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: User
az: İstifadəçi

en: Active
az: Aktiv

en: File name
az: Fayl adı

en: Directory
az: Kataloq

en: Blocked
az: Blok edilib

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: About
az: Haqqında
