User annex (1.0.2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Active
bn: সক্রিয়

en: File name
bn: ফাইল নাম

en: Blocked
bn: নিষ্ক্রিয়

en: About
bn: সম্পর্কে
