User annex (1.0.2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Active
ku: چالاکە

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: About
ku: دەربارە
