User annex (1.1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Action
pt: Ação

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: View
pt: Mostrar

en: User
pt: Utilizador

en: Active
pt: Ativo

en: File name
pt: Nome do ficheiro

en: Directory
pt: Diretório

en: Blocked
pt: Bloqueado

en: User name
pt: Nome de utilizador

en: About
pt: Sobre

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro ao processar @operation com os argumentos: @args
