User API (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Email settings
cs: Nastavení e-mailu

en: User
cs: Uživatel

en: Notify user
cs: Oznámit uživateli
