User API (1.0.0-beta4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Email settings
sv: Inställningar för e-post

en: User
sv: Användare

en: User registration
sv: Användarregistrering

en: Notify user
sv: Meddela användare
