User API (1.0.0-beta6) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: Email settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: User
fa: کاربر

en: User registration
fa: ثبت نام کاربر
