User API (1.0.0-beta7) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: User
et: Kasutaja

en: User registration
et: Kasutaja registreerimine

en: Notify user
et: Anna kastajale teada

en: User limit
et: Kasutaja piirang

en: IP limit
et: IP piirang

en: IP window
et: IP aken

en: User window
et: Kasutaja aken
