User API (1.0.0-beta7) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Email settings
ru: Настройки электронной почты

en: User
ru: Пользователь

en: User registration
ru: Регистрация пользователей

en: Notify user
ru: Уведомить пользователя

en: User limit
ru: Пользовательские ограничения

en: IP limit
ru: IP лимит

en: IP window
ru: Окно IP

en: User window
ru: Окно пользователя
