User API (1.0.0-beta7) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Email settings
tr: E-posta ayarları

en: User
tr: Kullanıcı

en: User registration
tr: Kullanıcı kaydı

en: Notify user
tr: Kullanıcıya bildir

en: User limit
tr: Kullanıcı sınırı

en: IP limit
tr: IP sınırı

en: IP window
tr: IP aralığı

en: User window
tr: Kullanıcı aralığı
