User API (1.0.0-beta7) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: User
uk: Користувач

en: User registration
uk: Реєстрація користувача

en: Notify user
uk: Сповістити користувача

en: User limit
uk: Обмеження на кількість користувачів

en: IP limit
uk: IP-обмеження

en: IP window
uk: IP-вікно

en: User window
uk: Вікно користувача
