User API (1.0.0-beta8) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Email settings
da: Indstillinger for e-mail

en: User
da: Bruger

en: User registration
da: Brugerregistrering

en: Notify user
da: Underret bruger

en: User limit
da: Brugergrænse

en: IP limit
da: IP-grænse

en: IP window
da: IP-vindue

en: User window
da: Brugervindue
