User API (1.0.0-beta8) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: Email settings
it: Impostazioni email

en: User
it: Utente

en: User registration
it: Registrazione utente

en: Notify user
it: Notifica utente

en: User limit
it: Limite utente

en: IP limit
it: Limite IP
