User API (1.0.0-beta8) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Email settings
nl: E-mail-instellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: User registration
nl: Gebruikersregistratie

en: Notify user
nl: Gebruiker informeren

en: User limit
nl: Gebruikerslimiet

en: IP limit
nl: IP-limiet

en: IP window
nl: IP-bereik

en: User window
nl: Gebruikersvenster
