User API (1.0.0-beta8) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Email settings
pl: Ustawienia e-mail

en: User
pl: Użytkownik

en: User registration
pl: Rejestracja użytkownika

en: Notify user
pl: Powiadom użytkownika

en: User limit
pl: Limit dla użytkownika

en: IP limit
pl: Limit dla adresu IP

en: IP window
pl: Okno czasowe dla adresu IP

en: User window
pl: Okno czasowe dla użytkownika
