User API (1.0.0-beta9) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: Email settings
hu: Email beállítások

en: User
hu: Felhasználó

en: User registration
hu: Felhasználói regisztráció

en: Notify user
hu: Felhasználó értesítése

en: User limit
hu: Felhasználói korlát

en: IP limit
hu: IP korlát

en: IP window
hu: IP ablak

en: User window
hu: Felhasználói ablak
