User API (2.0.0-rc2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: Notify user
lv: Paziņot lietotājam
