User API (2.0.0-rc4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Email settings
he: הגדרות דוא"ל

en: User
he: משתמש

en: Notify user
he: הודע למשתמש/ת
