User API (2.1.0-rc6) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: Email settings
fr: Paramètres des courriels

en: User
fr: Utilisateur

en: Notify user
fr: Notifier l'utilisateur
