User API (2.1.0-rc7) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: User
lt: Narys

en: Notify user
lt: Pranešti nariui
