User Approval Dashboard (2.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Approve
km: អនុម័ត

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: About
km: អំពី

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
