User Approval Dashboard (2.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Approve
oc: Aprovar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Custom
oc: Personalizat

en: About
oc: A prepaus

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
